Przygotowanie stoisk

Wszyscy Wystawcy są zobowiązani przestrzegać następujących zasad.

Podstawowe wytyczne:

Ustawienie stoiska:

aranżacja stoiska, rozkładanie broszur i innych materiałów będzie możliwe tylko w piątek, 1 grudnia oraz w sobotę rano przed otwarciem targów dla zwiedzających. Określone godziny dla każdego dnia będą ogłoszone tutaj.

Plakietki dla wystawców:

Są wprowadzone pewne ograniczenia, co do liczby plakietek przypadających na stoisko, prosimy o wcześniejszy kontakt, gdyby zaistniała potrzeba zwiększenia limitu. Z reguły na stoisko przypadają 2 plakietki. Są one darmowe i nie zawierają danych kontaktowych wystawcy.

Sprzątanie i utrzymanie stoiska:

zaleca się, by wystawcy utrzymywali stoisko w czystości i porządku. Zapewniamy sprzątanie tylko wspólnej powierzchni hali. Wystawców produktów spożywczych prosimy o szczególną dbałość i ostrożność. Czystość i estetyka są niezbędne, by wywołać u klientów pozytywne wrażenie.

Przesyłanie broszur, produktów, materiałów marketingowych:

dla wystawców  z Grecji ostateczny termin na wysłanie materiałów mija 3 tygodnie przed rozpoczęciem targów. Dla polskich wystawców dokładny adres wysyłki materiałów będzie podany w  wkrótce.

Dodatkowe wyposażenie stoiska, specjalne wymagania:

w razie potrzeby zamówienia dodatkowych mebli, ekranów telewizyjnych, czy też innych specjalnych wymagań, prosimy o kontakt z organizatorem: North Events – FutureNeed: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pokazy i atrakcje:

prosimy o przesłanie planu wydarzeń, które mają się odbyć na Państwa stoisku, w celu dołączenia ich do ogólnego programu targów, który będzie opublikowany  na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku GRECKA PANORAMA. Wymagane jest podanie przedziałów czasowych oraz atrakcji, konkursów i nagród, jakich mogą się spodziewać goście. W celu udostępnienia większej powierzchni lub uzyskania specjalnych zezwoleń, prosimy o kontakt z organizatorem North Events – FutureNeed: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uroczysta kolacja:

to zamknięta impreza wyłącznie dla wystawców i gości specjalnych z Polski oraz Grecji.  Koszt zaproszenia – to 50€. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem w celu zarezerwowania zaproszenia.