Informacje ogólne

GRECKA PANORAMA to jedyne targi turystyczne poświęcone Grecji, jej kulturze, turystyce i gastronomii. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Tematem przewodnim i główną atrakcją targów będzie różnorodność ofert wakacyjnych od największych biur i touroperatorów turystycznych, wycieczek i podróży tematycznych, jak również wiele innych barwnych atrakcji, ciekawych wydarzeń i konkursów.

Równolegle do GRECKIEJ PANORAMY po raz pierwszy będą odbędą się targi tradycyjnej kuchni greckiej – GREEK FOOD SHOW – unikalne wydarzenie pod patronatem UNESCO promujące tradycyjne greckie produkty.

Głównym celem GREEK FOOD SHOW będzie przedstawienie najwyższej jakości wyrobów w pokazach kulinarnych, degustacjach czy przygotowywaniu tradycyjnych przepisów na żywo.

Wszyscy odwiedzający będą mieli okazję podczas dwóch dni targowych w przyjaznej, słonecznej atmosferze poznać kulturę, turystykę i gastronomię Grecji , doświadczyć prawdziwego greckiego ducha, gościnności i ciepła.

Odwiedź targi! „Posmakuj”  i poznaj każdy zakątek Grecji!